ogłoszenia 10 maja 2020 r.

1. Rozpoczął się miesiąc maj poświęcony Maryi. Nabożeństwo majowe sprawujemy codziennie o godz. 17.45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30. Przypominamy o okazji do indywidualnej modlitwy - wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 17.00 do 18.00.

2. W niedziele odprawiamy dodatkowo Msze święte o godz. 7.00 i 13.00.

3. Osoby, które decydują się ze względów zdrowotnych zostać w niedziele w domach zachęcamy do łączenia się w modlitwie - z Eucharystią sprawowaną w kościele. Transmitujemy na żywo Msze święte w każdą niedzielę o godz. 11.30. Oto link do transmisji (przez stronę Youtube).

4. Rozpoczynamy tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie. Najbliższe odbędzie się w środę 13 maja. Początek - o 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta. Ze względu na obowiązujące ograniczenia nie będzie procesji.

5. Prosimy o samodzielne pobieranie prasy religijnej wyłożonej przy wejściu obok zakrystii, zostawiając opłatę.