Ogłoszenia 10 października 2021 r.

1. Trwa październik - serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową: codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, tj. o 18.30. W sobotę różaniec po Mszy św. o 9.00, w niedziele o godzinie 8.00.

Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i wtorki o godz. 17.00.

3. Nabożeństwo
Fatimskie - ostatnie w tym roku - odbędzie się w środę. O 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. Zapraszamy.

Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy wraz z rodzicami do zgłaszania się w miesiącu październiku do ks. Marcina. Pierwsza zbiórka odbędzie się w sobotę 6 listopada o 9.40 w kościele.

5. Serdecznie zapraszamy na
radę duszpasterską w sobotę 16 października o godz. 10.00.

6. Dzisiaj, w ramach obchodów Dnia Papieskiego, jak co roku, organizowana jest przy wyjściu z kościoła
zbiórka na wspieranie stypendystów Fundacji „Dzieło Tysiąclecia” – dla zdolnej, ale pochodzącej z uboższych rodzin młodzieży.

prasy katolickiej.