Ogłoszenia 11 lipca 2021 r.

1. Witamy wszystkich gości wakacyjnych, a udającym się na wypoczynek życzymy udanego urlopu. Niech będzie to także okazja do wzrostu duchowego.

2. Parafia
w Kielnie przeżywa dzisiaj swój odpust – suma odpustowa o godz. 12.30.

Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się we wtorek 13 lipca. Początek - o 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją. Prosimy o zabranie ze sobą świec. Serdecznie zapraszamy.

4. Nabożeństwo do
Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. wieczornej.

prasy katolickiej.
Jest też nowy numer
„Misyjnych dróg”. W nim o rodzinach w krajach misyjnych w ujęciu bliższym i szerszym, np. o plemionach. Autorzy pokazują szczęście, oparcie i zabezpieczenie, jakie daje rodzina i czego możemy się od tych rodzin nauczyć.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie zaprasza dzieci od lat 9 oraz młodzież na
Warsztaty Teatralne. Odbędą się w hali sportowej w Bojanie codziennie od 12 do 16 lipca w godz. 10.00 - 14.00. Warsztaty poprowadzą zawodowi aktorzy. Zapraszamy!