Ogłoszenia 14 lipca 2019 r.

1. Parafia w Koleczkowie obchodzi swój odpust w czwartek 18 lipca. Suma o godz. 18.00. Natomiast parafia w Chwaszczynie obchodzi swój odpust w poniedziałek 22 lipca - suma o godz. 18.00.

2. Parafia w Chwaszczynie organizuje pieszą pielgrzymkę do Sianowa w dniu 20 lipca. Dokładniejsze informacje na temat pielgrzymki wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

3. Z archidiecezji gdańskiej wyruszają pielgrzymki piesze do Częstochowy:
I TRASA - 25 lipca br. o godz. 6:00 wyruszy z kościoła Bożego Ciała w Helu Piesza Pielgrzymka Kaszubska,
II TRASA - 26 lipca br. z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni po Mszy św. o godz. 6.00 rano,
III TRASA -28 lipca br. z Bazyliki Mariackiej w Gdańsku po Mszy św. o godz. 6.00.
Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę 12 sierpnia.
Zachęcamy do udziału.

4. Planujemy poprawę uszczelnienia dachu budynku plebanii wokół kominów i wentylacji. Poszukujemy dekarza, który mógłby potrzebne prace wykonać. Prosimy drogich parafian o pomoc w tej sprawie.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Urząd Miejski w Wejherowie zachęca do zwiedzania Wejherowa i Kalwarii Wejherowskiej z przewodnikiem za darmo w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia. Szczegóły pod nr telefonu podanym w gablocie ogłoszeniowej (58 677 70 58).