Ogłoszenia 15 sierpnia 2021 r.

1. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. wieczornej.

2. Trwa sierpień. Zachęcamy dorosłych do dobrowolnej czasowej
abstynencji od alkoholu. To wymowne świadectwo troski o trzeźwość polskiego narodu. Dar ten stanowi także cenny przykład dawany dzieciom.

prasy katolickiej.

Szlachetna Paczka poszukuje Wolontariuszy do kolejnej edycji programów. Od ilości Wolontariuszy, zależy skala pomocy, z jaką program dotrze do ubogich rodzin w potrzebie. Wolontariusze mogą zyskać nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale też możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z działaniami projektowymi, organizacją wydarzeń, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Oprócz tego każdy Wolontariusz ma okazję poznać nowych ludzi o podobnych wartościach i nawiązać szereg znajomości z instytucjami czy firmami.