Ogłoszenia 15 września 2019 r.

1. Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 18.45 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę 18 września w liturgii obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania rozpoczęła swoje cotygodniowe spotkania. Do wyboru poniedziałek godz. 19.00 lub piątek godz. 19.00.
Jednocześnie zapraszamy osoby świeckie gotowe zaangażować się w pomoc w prowadzeniu spotkań dla tej młodzieży, podobnie jak w ostatnim roku. Mile widziana jest także aktywność rodziców młodzieży. W tej sprawie prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

4. Za tydzień podczas Mszy świętych usłyszymy p. Bartosza Rutkowskiego, naszego parafianina, prezesa fundacji "Orla straż", pomagającej ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie. Zachęci nas do niesienia pomocy ludziom dotkniętym przemocą.

5. Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę 5 października o godz. 9.45

6. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.