Ogłoszenia 17 października 2021 r.

1. Trwa październik - serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową: codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, tj. o 18.30. W sobotę różaniec po Mszy św. o 9.00, w niedziele o godzinie 8.00.

Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i wtorki o godz. 17.00.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 19.10. Serdecznie zapraszamy.

Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy wraz z rodzicami do zgłaszania się w miesiącu październiku do ks. Marcina. Pierwsza zbiórka odbędzie się w sobotę 6 listopada o 9.40 w kościele.

5. Przypominamy, że młodzież, która obecnie jest w pierwszej klasie szkoły średniej rozpoczęła już
przygotowania do bierzmowania. Spotkania w środę lub piątek o godz. 19.00.

7. W naszym dekanacie rozpoczynają się
przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w sierpniu 2023 r. w Lizbonie (Portugalia). Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w ŚDM – odbędzie się w sobotę 23 października br.: Msza Święta i różaniec o godz. 18.00 w dużym kościele w Chwaszczynie, po których nastąpi spotkanie organizacyjne.

prasy katolickiej.

1. Wójt Gminy Szemud oraz Dyrektor GCKSiR zapraszają do oglądania
wystawy prac malarskich, rzeźbiarskich oraz ceramicznych, które powstały podczas Plenerów Artystycznych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury - w niedzielę 17 października w godz. 11.00 - 15.00 w Centrum Muzycznym w Kielnie. Jednocześnie będzie okazja do obejrzenia pomieszczeń remizy OSP Kielno i sali muzycznej. Zapraszamy.

2. Gminne Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 17 października na godz. 17.00 do hali sportowej w Szemudzie na wydarzenie WzMOCnij swoje otoczenie, podczas którego wystąpią
dzieci z grup teatralnych z Bojana i Szemuda w przedstawieniach przygotowanych podczas Wakacyjnych Spotkań Teatralnych. Z krótkim programem wystąpi również Szemudzka Grupa Teatralna. Wstęp wolny.