Ogłoszenia 18 lipca 2021 r.

1. Witamy wszystkich gości wakacyjnych, a udającym się na wypoczynek życzymy udanego urlopu. Niech będzie to także okazja do wzrostu duchowego.

2. Parafia
w Koleczkowie przeżywa dzisiaj swój odpust – suma odpustowa o godz. 12.00. Parafia w Chwaszczynie obchodzi swój odpust w czwartek 22 lipca – suma o godz. 18.00.

Poświęcenie pojazdów odbędzie się w niedzielę 25 lipca po Mszy świętej o godz. 16.00. Przez wstawiennictwo św. Krzysztofa będziemy się modlić o bezpieczeństwo w podróżach oraz o rozwagę i trzeźwość dla kierowców.
Biskupi polscy zachęcają do wspierania akcji „Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr bezwypadkowej jazdy”, jako
pomoc w zakupie środków transportu w pracy misjonarzy. Więcej informacji na stronie www.miva.pl

4. Papież Franciszek ustanowił
Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych – na 25 lipca. Po raz pierwszy obchodzimy go w tym roku. Jest to celowy wybór, który wynika ze świadomości, że osoby starsze – wszystkie osoby starsze, także te, które nie są babciami i dziadkami - potrzebują środowiska rodzinnego, w którym mogą żyć, a także, że konieczne jest, aby rodziny uświadomiły sobie rolę, jaką odgrywają ich starsi członkowie.

prasy katolickiej.

Grupa Nasze Bojano serdecznie zaprasza na
Festyn Rodzinny, który odbędzie się na boisku przy hali sportowej w Bojanie, dn.7.08 w godz.15.00-18.00. W planie gry i zabawy na świeżym powietrzu z nagrodami oraz słodki poczęstunek. Prosimy o zgłoszenia chętnych rodzin w zakrystii. W informacji należy podać liczbę dorosłych uczestników (rodziców lub opiekunów) i liczbę dzieci.