Ogłoszenia 22 sierpnia 2021 r.

1. W liturgii w czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Dodatkowa Msza święta o godz. 9.00.

2. Parafia pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie organizuje jednodniowy
kurs przedmałżeński dla narzeczonych który, odbędzie się w dniu 04 września 2021 r. – sobota, w godz. od 10.00 do godz. 16.00. Zapisy w dniu w którym, kurs się odbędzie. Kurs odbędzie się w salce na plebanii – ul. Żeromskiego 1, Chwaszczyno.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

prasy katolickiej.

Komitet organizacyjny zaprasza mieszkańców na
Sportowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę, 29 sierpnia od godz. 15.00, na stadionie przy ul. Warszawskiej w Bojanie. W programie gry, konkursy, zabawy sportowe, zjeżdżalnie, i inne atrakcje dla dzieci i rodzin. Zapraszamy.

W poniedziałek, 30 sierpnia o godzinie 19.00 w hali sportowej w Bojanie odbędzie się
zebranie wiejskie. Tematem zebrania będzie podział funduszu sołeckiego na 2022r. oraz wybór nowego sołtysa.

Gminne Centrum Kultury zaprasza na
wieczór autorski oraz promocję płyty Kariny Treder „Zawierzenie – Wotum wdzięczności” – w czwartek 26 sierpnia o godz. 18.00.