Ogłoszenia 22 września 2019 r.

1. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o 9.40.

2. Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę 5 października o godz. 9.45

3. Serdecznie zapraszamy na kawę i ciasto - w niedzielę 29 września po Mszach św. przedpołudniowych do sali na plebanii.

4. Na początku września czytaliśmy słowa Rady Stałej Episkopatu Polski, że "podstawowym instrumentem, z którego może skorzystać każdy rodzic, jest złożenie oświadczenia wychowawczego przypominającego, że na udział dziecka w jakichkolwiek zajęciach nieobowiązkowych w szkole potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego." Dzisiaj przy wyjściu z kościoła wyłożyliśmy wzór takiego oświadczenia, który można wziąć ze sobą.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Zmarł śp. Roman Nadolski z ul. Westphala. Pogrzeb we wtorek - Msza św. o godz. 9.00. Różaniec dzisiaj po Mszy św. 16.00 i jutro po Mszy św. 18.00. Dobry Jezu…