Ogłoszenia 23 sierpnia 2020 r.

1. W liturgii w środę obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Dodatkowa Msza święta o godz. 8.00.

2. W niedzielę 16 sierpnia na pomoc dla mieszkańców Bejrutu zebraliśmy i wpłaciliśmy 3044 zł.

3. Msza święta o zdrowie dla ks. Dominika i potrzebne łaski dla jego rodziny będzie w poniedziałek o godz. 18.30.

4. Ks. Bogusław Nowakowski, proboszcz parafii Św. Karola Boromeusza w Gdyni wygłosi w niedzielę 30 sierpnia kazania. Zwróci się do nas o pomoc w ukończeniu budowy kościoła. Będzie można jej udzielić, kupując cegiełki na budowę świątyni.

5. Parafia w Chwaszczynie organizuje jednodniowy kurs przedmałżeński dla narzeczonych - w sobotę 29 sierpnia, w godz. od 10.00 do godz. 16.00. Zapisy w tym samym dniu. Kurs odbędzie się w salce na plebanii - ul. Żeromskiego 1.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.