Ogłoszenia 25 lipca 2021 r.

Apel arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski:
W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia, a media donoszą o ofiarach śmiertelnych oraz o osobach zaginionych, zwłaszcza w Niemczech. Jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych naszą modlitwą oraz ofiarą.
W naszej parafii możemy złożyć datki na wsparcie dla poszkodowanych – przy wyjściu z kościoła.

1. W telewizyjnej Panoramie Gdańsk kilka dni temu pokazano
trudną sytuację rodziny Państwa Danuty i Jana Hebel z naszej parafii. Jest już organizowana pomoc. Osoby chętne do osobistej pomocy przy odnawianiu dachu i wnętrza domu prosimy o kontakt.

Poświęcenie pojazdów odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 16.00. Przez wstawiennictwo św. Krzysztofa będziemy się modlić o bezpieczeństwo w podróżach oraz o rozwagę i trzeźwość dla kierowców.
Biskupi polscy zachęcają do wspierania akcji „Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr bezwypadkowej jazdy”, jako pomoc w zakupie środków transportu w pracy misjonarzy. Więcej informacji na stronie www.miva.pl

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy.

prasy katolickiej. Jest kolejny numer „Listu do Pani”.

Grupa Nasze Bojano serdecznie zaprasza na
Festyn Rodzinny, który odbędzie się na boisku przy hali sportowej w Bojanie, 7 sierpnia w godz. 15.00-18.00. W planie gry i zabawy na świeżym powietrzu z nagrodami oraz słodki poczęstunek. Prosimy o zgłoszenia chętnych do udziału rodzin w zakrystii.