Ogłoszenia 26 lipca 2020 r.

1. W I sobotę czcimy Niepokalane Serce Maryi. Po Mszy św. o 9.00 - różaniec.

2. Zbliża się sierpień. Dobrowolna abstynencja od alkoholu, podejmowana w tym miesiącu przez dorosłych, to wymowne świadectwo troski o trzeźwość polskiego narodu. Z pewnością pomoże ono wielu osobom uwikłanym w pijaństwo i alkoholizm wrócić na drogę wolności. Dar ten stanowi także cenny przykład dawany dzieciom. Prośmy Maryję, Królową Polski, aby wspierała nas w naszych szlachetnych postanowieniach.

3. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i piątek od 17.00 do 17.45.

4. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom, za wykonanie, umieszczenie na cmentarzu i wyposażenie ścianki z narzędziami do pielęgnacji grobów i cmentarza. Przy okazji prosimy, aby te narzędzia, konewki po użyciu odnosić na miejsce a nie zostawiać przy grobie. Ma to służyć nam wszystkim.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.