Ogłoszenia 29 września 2019 r.

1. Od wtorku rozpocznie się październik. Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową: od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, tj. o godzinie 18.30. W sobotę różaniec po Mszy św. o 9.00. W niedziele o godzinie 8.00 - prowadzi Żywy Różaniec. Dzieci natomiast zapraszamy od poniedziałku do czwartku włącznie na godzinę 17.00.

2. W I czwartek miesiąca - cicha adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej - do godz. 20.00. Okazja do spowiedzi przed Mszą świętą i od 19.00.
W I piątek - okazja do spowiedzi od 6.30 do 7.00 i od 16.30 do 18.00. Kapłan odwiedzi chorych ze spowiedzią i Komunią św. od godziny 14.00.
W I sobotę czcimy Niepokalane Serce Maryi. Po Mszy św. o 9.00 - różaniec.

3. Przypominamy, że rozpoczęła się już katecheza sakramentalna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkania w grupach: we wtorek lub środę o godz. 16.30 w kościele.
W przyszłą niedzielę poświęcimy różańce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 11.30.

4. Parafia w Łebnie obchodzi swój odpust św. Franciszka w piątek - Msza św. o 17.30.

5. Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę 5 października o godz. 9.45

6. Serdecznie zapraszamy na kawę i ciasto - po Mszy św. Tym razem jest to inna sala - wejście od strony ulicy - blisko wejścia do przedszkola, ale na parter, idąc pochylnią.

7. Już teraz zapraszamy na zebranie rady duszpasterskiej parafii - w sobotę 12 października o godz. 10.00 na plebanii.

8. Tydzień temu na rzecz fundacji "Orla straż", pomagającej ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie zebraliśmy 8360 zł. Bóg zapłać za hojność we wspieraniu potrzebujących.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.