Ogłoszenia 3 października 2021 r.

1. Trwa październik - serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową: codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, tj. o 18.30. W sobotę różaniec po Mszy św. o 9.00, w niedziele o godzinie 8.00.

Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i wtorki o godz. 17.00. Dzieci klas III mają różaniec w ramach swojej katechezy do 1 Komunii św.

Żywy Różaniec obchodzi swoje święto patronalne w czwartek 7 października.

4. 7 października rozpocznie się modlitwa różańcowa nazwana
„Morze Modlitwy – Zawierz Maryi swoją miejscowość”, która zakończy się 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi. Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę poprzez odmówienie codziennie jednej dziesiątki różańca przez dwa miesiące za Bojano, w szczególności zachęcamy wszystkich członków róż Żywego Różańca.

5. Już teraz zapraszamy na
radę duszpasterską na sobotę 16 października o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy między innymi przedstawicieli poszczególnych grup wspólnot parafialnych.

6. W
1 czwartek miesiąca cicha adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Okazja do spowiedzi od godz. 19.00.

Film „Fatima” pojawił się w polskich kinach. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan. W czasach Wielkiej Wojny ludzie poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu. Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa Andrea Bocelli.

prasy katolickiej.

Ukazała się najnowsza
płyta Tomasza Perz (naszego organisty) – „Fantasy Stories”. Jej oficjalna premiera miała miejsce 15 września w Radio Gdańsk. Jest to płyta z instrumentalną, ilustracyjną, można powiedzieć filmową muzyką elektroniczną. Odnajdziemy w niej wątki pochodzące z mitologii nordyckiej. Muzyka oddaje nastrój dalekiej północy, Islandii, Norwegii i obecnych tam zórz polarnych, a wszystko utrzymane w stylu fantasy.
Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła i u pana organisty.