Ogłoszenia 23 czerwca 2019 r.

1. Trwają nabożeństwa czerwcowe - codziennie po Mszy św. wieczornej, w soboty po Mszy św. o 9.00.

2. W oktawie Bożego Ciała procesja codziennie po Mszy św. wieczornej.

3. W liturgii w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela zaś w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu zbieramy tacę na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze święte: o 9.00 i o 18.00.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Wójt Gminy Szemud, Gminne Centrum Kultury oraz Sołectwo Łebno zapraszają dzisiaj na Sobótki Gminne -w Łebnie, na boisku szkolnym. Początek o g.15.00. Przewidziano atrakcje dla dorosłych i dzieci: katering, dmuchańce, konkursy z nagrodami, liczne pokazy i koncerty. Główną atrakcją wieczoru będzie występ iluzjonisty Pana Li, koncert zespołu disco polo Bobi oraz występ Teatru Ognia. Przewidziano zabawę taneczną do północy.

Zmarł śp. Jacek Kłapucki. Pogrzeb w poniedziałek - Msza św. o godz. 11.00. Dobry Jezu…