Ogłoszenia 6 czerwca 2021 r.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała - procesja codziennie po Mszy św. wieczornej. W czwartek - poświęcenie plonów ziemi i wianków.
Fragment audycji Radia Gdańsk o Bożym Ciele dotyczący Bojana
znajdziemy w audycji "W drodze - magazyn katolicki" z dnia 6 czerwca 2021 r. (dnia 6 czerwca o godz. 14.00 najświeższym dostępnym odcinkiem był magazyn z 31 maja br).

2. Nasz
odpust parafialny obchodzimy we wtorek 8 czerwca. Sumę odpustową o godz. 18.00 poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Paweł Górny, proboszcz parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Gdańsku Nowym Porcie. Serdecznie zapraszamy drogich parafian na Mszę świętą oraz na wspólny poczęstunek przy kościele bezpośrednio po niej. Przed południem dodatkowa Msza święta będzie o godz. 7.00.

3. W piątek w liturgii Kościoła uroczystość
Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o 7.00 i 18.00. Nie obowiązuje wstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca. O 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. Zapraszamy.

Nabożeństwo czerwcowe sprawujemy codziennie po Mszy św. wieczornej, w soboty po Mszy św. o 9.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.

prasy katolickiej.

Transmisja Mszy swietej - link