Ogłoszenia 6 września 2020 r.

1. Spotkanie dla dzieci klas IV przygotowujących się do Komunii św. we wrześniu - we wtorek 8 września o godz. 16.00 w kościele.

2. Zbiórka połączona z ogniskiem dla ministrantów i lektorów w niedzielę 13 września o godz. 17.00.

3. Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 20 września po Mszy św. o 11.30.

4. Młodzież klas pierwszych szkoły średniej przygotowująca się do bierzmowania rozpocznie po wakacjach swoje cotygodniowe spotkania. Do wyboru poniedziałek 14 września o godz. 19.00 lub piątek 18 września o godz. 19.00.

5. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w niedzielę 13 września. O 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. Zapraszamy.

6. Schola dziecięca "Jagiellonki" swoją pierwszą próbę po wakacjach będzie miała w sobotę 12 września o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci, które już śpiewały w "Jagiellonkach", jak również nowe, które chcą śpiewać Panu Bogu i ludziom.

7. Gminna Msza św. dożynkowa odbędzie się w niedzielę 13 września o godz. 11.00 w kościele św. Mikołaja w Szemudzie.

8. Podczas przystępowania do Komunii świętej zachęcamy, aby - jeśli stan zdrowia na pozwala - przyklęknąć, gdy osoba przed nami przyjmuje Ciało Chrystusa. Podkreślamy w ten sposób szacunek do Najświętszego Sakramentu.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli.