Ogłoszenia 7 lipca 2019 r.

1. W liturgii w czwartek czcimy św. Benedykta, opata, Patrona Europy.

2. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w sobotę 13 lipca. Początek - o 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją. Prosimy o zabranie ze sobą świec. Serdecznie zapraszamy.

5. Powstała inicjatywa ustawodawcza, aby wprowadzić regulacje prawne w celu zwiększenia ochrony prawnej dzieci przed demoralizacją i przemocą seksualną. Jest to m.in.. odpowiedź na forsowanie edukacji seksualnej nawet wobec kilkuletnich dzieci. Podpis pod projektem można złożyć po Mszy św. w zakrystii. Potrzebny jest numer Pesel.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Jest też kolejny numer "Misyjnych Dróg".

Urząd Gminy w Szemudzie informuje o możliwości składania wniosków w ramach projektu "Sprzątamy Azbest w Gminie Szemud - edycja 2019" - do dnia 24.07.2019 r. Więcej informacji na stronie www.szemud.pl / aktualności.

Wójt Gminy Szemud oraz Gminne Centrum Kultury zapraszają na Wakacyjny Piknik Bezpieczeństwa z Dniem Otwartym Budowanej Hali Basenowej - w niedzielę 07 lipca w godz. 16.00 - 19.00. na boisku przy Szkole w Kielnie. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.