Ogłoszenia 9 czerwca 2019 r.

1. Trwają nabożeństwa czerwcowe - codziennie po Mszy św. wieczornej, w soboty po Mszy św. o 9.00.

2. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w czwartek, 13 czerwca. O 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. Zapraszamy.

3. Zapraszamy dzieci i młodzież na 12-dniowy wakacyjny wyjazd w góry do Ochotnicy Górnej w terminie od 18 do 31 lipca. W programie m.in. wycieczki górskie, spływ Dunajcem, Tatralandia, zamek w Niedzicy, wąwóz Homole, Szczawnica i Zakopane.
Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.

4. Kurs przedślubny dla narzeczonych odbędzie się w parafii w Chwaszczynie w sobotę 15 czerwca w godz. 10.00-16.00 w salce na plebanii przy ul. Żeromskiego 1. Zapisy w dniu rozpoczęcia kursu. Kolejne nauki - 31 sierpnia.

5. X Marsz dla Życia i Rodziny, odbędzie się w niedzielę 9 czerwca. Początek o g. 15.00 przy Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Na koniec koncert zespołów: Trzeciej Godziny Dnia (TGD) i Armii Dzieci oraz festyn dla najmłodszych.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Listu do Pani.

Wójt Gminy Szemud i Gminne Centrum Kultury zapraszają na XIII Przegląd Orkiestr i Zespołów Dętych - dzisiaj 14.00 Msza św. w kościele w Szemudzie, po niej przemarsz do hali widowiskowo - sportowej, gdzie około 15.15 rozpocznie się koncert poszczególnych orkiestr. Wstęp wolny.