Ogłoszenia 31 marca 2024 r.

Życzenia
Chrystus - pełen mocy zmartwychwstały Pan, pełen miłości Odkupiciel, nasza Nadzieja życia wiecznego - niech nam wszystkim błogosławi!
Zdrowych, radosnych, szczęśliwych, przeżytych w jedności z Bogiem i najbliższymi Świąt Wielkiej Nocy – życzą duszpasterze parafii św. Jadwigi Królowej w Bojanie.

1. Zakończyliśmy Triduum Paschalne. Składamy
serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystej liturgii i wystroju kościoła: grupie dekoracyjnej za przygotowanie ołtarza, ciemnicy i Grobu Pańskiego, chórowi i panu organiście za piękno śpiewu i muzyki; OSP za straż przy Grobie Pańskim, szafarzom, ministrantom i lektorom za służbę przy ołtarzu, panom kościelnym; i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób ubogacili obchody męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.

2. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego
Msze św.: o 6.00, następnie o 10.00, 11.30, 16.00. Nie będzie Mszy św. o 8.30. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00. Kolekta będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Seminarium Duchowne w Gdańsku – Oliwie.
Procesja w Oktawie Wielkanocy w II święto i przyszłą niedzielę o 8.30, w dni powszednie o 18.00, w sobotę o 9.00.

3. W niedzielę Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia zapraszamy na
godzinę Miłosierdzia Bożego - od 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęta Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00. Okazja do spowiedzi przed 1 piątkiem miesiąca od 19.00 do 20.00. Adoracja prowadzona przez grupę uwielbienia od godz. 20.00.

5. W
I piątek miesiąca - okazja do spowiedzi od 6.30 do 7.00 oraz od 16.30 do 18.00.
W
I sobotę miesiąca czcimy Niepokalane Serce Maryi. Po Mszy św. o 9.00 różaniec. Zapraszamy już od 8.45, aby modlić się za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
Kapłan odwiedzi
chorych ze spowiedzią i Komunią św. od godz. 11.00.

6. Nasza parafia organizuje
pielgrzymkę autokarową śladami bł. Rodziny Ulmów i św. Andrzeja Boboli – do Markowej i Strachociny – tj. okolic Łańcuta i Sanoka. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 14, 15 i 16 czerwca (piątek, sobota, niedziela). Koszt 630 zł – zawiera przejazd, 2 noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i zapisywania się - w zakrystii lub telefonicznie – na razie bez wpisowego. Ostatnia, krótsza, jednodniowa pielgrzymka była jesienią 2022 roku – tym bardziej zachęcamy.

Za tydzień okazja do spotkania przy kawie i cieście po niedzielnych Mszach świętych. Zapraszamy.

Wójt Gminy Szemud oraz Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Koinonia Jan Chrzciciel zapraszają serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy na
Festiwal Rodzin „ALLE… ŚWIĘTA” - w sobotę 6 kwietnia o godzinie 16:00 na hali sportowej w Bojanie.
W programie wiele atrakcji dla całych rodzin, wspólne zabawy, koncert piosenek wielkanocnych ze wspólnym śpiewaniem. Będzie także Strefa dla Młodych „Off LINE”. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na wspólne świętowanie Wielkanocy.

Zmarł śp. Wiesław Witt z ulicy Roppla. Pogrzeb we wtorek o godz. 10.00. Różaniec codziennie o godz. 17.00. Dobry Jezu…