Ogłoszenia 21 kwietnia 2024 r.
1. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Świętości Życia. To okazja, aby podjąć Duchową adopcję dziecka poczętego oraz wesprzeć finansowo organizację Marszu Dla Życia i Rodziny oraz Festiwalu dla Życia w Gdańsku.

2. Są jeszcze wolne miejsca na
pielgrzymkę autokarową śladami bł. Rodziny Ulmów i św. Andrzeja Boboli – do Markowej i Strachociny – tj. okolic Łańcuta i Sanoka. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 14, 15 i 16 czerwca (piątek, sobota, niedziela). Koszt 630 zł – zawiera przejazd, 2 noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i zapisywania się. Osoby już zapisane prosimy o wpłacanie do końca kwietnia 100 zł.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy.

4. Tydzień temu zebraliśmy w ramach kolekty budowlanej 5800 zł. Za wszystkie ofiary
serdecznie dziękujemy w imieniu całej parafii.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

6. Na ekrany polskich kin wszedł
film „Przysięga Ireny”. Opowiada o niemieckiej okupacji - ciężarna matka, ojciec i grupa Żydów zostali uratowani przez polską pielęgniarkę, Irenę Gut. Zachęcamy do obejrzenia.

Sołtys Bojana zaprasza na
akcję „Sprzątanie świata” w sobotę 27 kwietnia w godz. 11.00 – 14.00. Początek na działce vis a vis Remizy. Po akcji ognisko i poczęstunek.

Zmarła
śp. Krystyna Jaszczyszyn z ul. Lesoki. Pogrzeb odbędzie się w środę – Msza św. o godz. 13.00. Dobry Jezu a nasz Panie…