Ogłoszenia 28 lipca 2024 r.

1. Witamy w naszej parafii wszystkich gości wakacyjnych, a udającym się na wypoczynek życzymy udanego urlopu. Zachęcamy do udziału w liturgii w niedzielę a także w dni powszednie.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 oraz w czwartek po Mszy św. wieczornej do 21.00. Okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca od 19.00 do 20.00. Grupa uwielbienia poprowadzi adorację od godz. 20.00.

3. W
I piątek miesiąca czerwca - okazja do spowiedzi od 6.30 do 7.00 i od 16.30 do 18.00.
W I sobotę miesiąca czcimy Niepokalane Serce Maryi. Po Mszy św. o 9.00 różaniec. Zapraszamy już od 8.45, aby modlić się za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
Kapłan odwiedzi chorych ze spowiedzią i Komunią św. od godz. 11.00.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej. Czasopisma są wyłożone przy wyjściu z kościoła.

5. Wkrótce rozpocznie się
sierpień. Zachęcamy do dobrowolnej abstynencji od alkoholu, podejmowanej w tym miesiącu w intencji trzeźwości polskiego narodu oraz w innych intencjach.

Akcja
„Dzień Dawcy Szpiku dla Norberta i innych Pacjentów” jest prowadzona dzisiaj na terenie naszej Parafii.
Norbert ma 11 lat i pochodzi z Szemuda.
W godzinach 9-17:30 będzie można się zarejestrować jako potencjalny Dawca szpiku.
Potencjalnym Dawcą może zostać osoba:
* między 18 a 55 rokiem życia,
* w ogólnym dobrym stanie zdrowia i bez znacznej nadwagi
* świadomie podejmująca decyzja o rejestracji
* pierwszy raz dokonująca rejestracji.
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.