Ogłoszenia

Ogłoszenia 17 października 2021 r.
1. Trwa październik - serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową: codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, tj. o 18.30. W sobotę różaniec po Mszy św. o 9.00, w niedziele o godzinie 8.00.

2.
Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i wtorki o godz. 17.00.

3.
Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 19.10. Serdecznie zapraszamy.

4.
Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy wraz z rodzicami do zgłaszania się w miesiącu październiku do ks. Marcina. Pierwsza zbiórka odbędzie się w sobotę 6 listopada o 9.40 w kościele.

5. Przypominamy, że młodzież, która obecnie jest w pierwszej klasie szkoły średniej rozpoczęła już
przygotowania do bierzmowania. Spotkania w środę lub piątek o godz. 19.00.

6. Wystawienie
Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i piątek od 17.30 do 18.00.

7. W naszym dekanacie rozpoczynają się
przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w sierpniu 2023 r. w Lizbonie (Portugalia). Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w ŚDM – odbędzie się w sobotę 23 października br.: Msza Święta i różaniec o godz. 18.00 w dużym kościele w Chwaszczynie, po których nastąpi spotkanie organizacyjne.

8. Zachęcamy do kupowania i czytania
prasy katolickiej.

Dodatkowe:
1. Wójt Gminy Szemud oraz Dyrektor GCKSiR zapraszają do oglądania
wystawy prac malarskich, rzeźbiarskich oraz ceramicznych, które powstały podczas Plenerów Artystycznych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury - w niedzielę 17 października w godz. 11.00 - 15.00 w Centrum Muzycznym w Kielnie. Jednocześnie będzie okazja do obejrzenia pomieszczeń remizy OSP Kielno i sali muzycznej. Zapraszamy.

2. Gminne Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 17 października na godz. 17.00 do hali sportowej w Szemudzie na wydarzenie WzMOCnij swoje otoczenie, podczas którego wystąpią
dzieci z grup teatralnych z Bojana i Szemuda w przedstawieniach przygotowanych podczas Wakacyjnych Spotkań Teatralnych. Z krótkim programem wystąpi również Szemudzka Grupa Teatralna. Wstęp wolny.