Ogłoszenia 8 września 2024 r.

1. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku katechetycznym przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 22 września po Mszy św. o 11.30 w kościele.

2. Próba
scholi dziecięcej odbędzie się w poniedziałek o 18:00 w przedszkolu. Zapraszamy dzieci wcześniej już śpiewające, jak i nowe. Zapraszam również dorosłych – w poniedziałek o 19:00.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w dniach od 9 do 12 września w parafii w Szemudzie. Spotkania o godz. 19.00.

Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w piątek 13 września. O 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. Zapraszamy.

6. Parafia
w Czeczewie będzie obchodzić swój odpust Matki Bożej Bolesnej w niedzielę – Msza święta o godz. 12.00.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej. Czasopisma są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Jest nowy numer „Misyjnych dróg”.

8. Dzisiaj nasza kolejna
kolekta budowlana. W imieniu całej parafii serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

9. Serdecznie zapraszamy po Mszy świętej (8.30, 10.00, 11.30) na spotkanie przy kawie i cieście.
Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali poczęstunek.

Zebranie wiejskie w Bojanie odbędzie się 9 września o godz.17.30 na hali sportowej w Bojanie. Będą one dotyczyć wyborów sołeckich i funduszu sołeckiego na kolejny rok.

Sołectwo Bojano wraz z Gminą Szemud i sponsorami zapraszają na
obchody Dożynek w Bojanie 15 września br.
Msza św. o godz. 8.30, Festyn Dożynkowy od godz.14.00 do 19.00 na placu vis a vis remizy. W programie zabawy, animacje, dmuchańce, pyszne jedzenie, muzyka. Zgłoszenia wystawców i informacje szczegółowe na stronie Sołtys Bojano.

W mijającym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego
śp. Jana Dziecielskiego z ul. Derdowskiego.
Dobry Jezu…