Ogłoszenia 15 września 2024 r.

1. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku katechetycznym przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 22 września po Mszy św. o 11.30 w kościele.

2. Spotkanie
rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 29 września po Mszy św. o godz. 11.30 w sali na plebanii.

3. Chłopców, którzy chcą być
ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę 21 września o godzinie 10.00 do salki w kościele.

Rada duszpasterska parafii odbędzie w sobotę 21 września o godz. 9.30 na plebanii. Serdecznie zapraszamy członków rady.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00. Grupa uwielbienia poprowadzi adorację od godz. 20.00.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej. Czasopisma są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Jest nowy numer „Misyjnych dróg”.

7. W ostatnią niedzielę w ramach kolekty budowlanej
zebraliśmy 5950 zł. W imieniu całej parafii serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

8. Akcja rozprowadzania
kalendarzy na rzecz gdyńskiego hospicjum odbędzie się w niedzielę 22 września po Mszach świętych. kalendarze.

Sołectwo Bojano wraz z Gminą Szemud i sponsorami zapraszają na
obchody Dożynek w Bojanie.
Msza św. o godz. 8.30, Festyn Dożynkowy od godz.14.00 do 19.00 na placu vis a vis remizy. W programie zabawy, animacje, dmuchańce, pyszne jedzenie, muzyka.

Wójt Gminy Szemud wraz ze strażakami i sołectwem Koleczkowo zapraszają na rozpoczęcie
Tygodnia Bezpieczeństwa w niedzielę 15 września od godz. 13:00 na boisku sportowym w Koleczkowie.
W programie zawody sportowo - pożarnicze, Dzień ziemniaka w sołectwie Koleczkowo.

W mijającym tygodniu
zmarł śp. Alojzy Damaszke z ul. Wybickiego. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Msza św. o godz. 11.00.
Dobry Jezu a nasz Panie...