Ogłoszenia 11 lutego 2024 r.

1. W najbliższą środę rozpoczynamy Wielki Post – czas nawrócenia i pokuty, czas podejmowania postanowień: dobrych czynów, modlitwy, jałmużny i wyrzeczeń.
W
Środę Popielcową Msze święte połączone z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 7.00, 16.30, 18.00 i 19.30. W tym dniu dorosłych obowiązuje ścisły post: jeden posiłek do syta i dwa dla podtrzymania sił a wszystkich powstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych.

2. Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach:
-
Droga krzyżowa w piątki: dla dzieci o 17.15. Dla dorosłych o 18.45. Będzie ona prowadzona przez kolejne grupy i wspólnoty naszej parafii.
-
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.45.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

Rada duszpasterska odbędzie się w sobotę 17 lutego o godz. 9.30 w sali na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

Nasze Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II rozpoczęło zapisy dzieci na nowy rok przedszkolny. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie www.bojanojp2.pl

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w parafii w Szemudzie w dniach 19 - 22 lutego. Początek spotkań o godzinie 19.00.

7. Zapraszamy na
spotkania medytacyjne, które będą się odbywały w salce przy kościele w każdy wtorek o godzinie 19:00. Szczegóły na plakatach w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.

8. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, aby przekazywać
1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego - również na naszą parafię św. Jadwigi Królowej w Bojanie. Numer KRS naszej parafii: 0000208974

9. Serdecznie
dziękujemy za ofiary złożone na kolektę budowlaną.

10. Na
16 czerwca planowany jest w naszej archidiecezji Marsz dla życia oraz Festiwal dla życia. Mają one na celu radosną promocję życia i rodziny jako Bożego daru. To koncerty, spotkania ze znanymi mówcami, atrakcje dla dzieci i wiele innych.
Organizację tego wydarzenia będzie można
wesprzeć finansowo w Środę Popielcową po Mszy św. Dziękując za wszystkie ofiary, prosimy też o modlitwę w intencji dzieła.