Ogłoszenia 12 lutego 2023 r.

1. W związku z trzęsieniem ziemi, które w ostatnich dniach miało miejsce w Turcji i Syrii, Ksiądz Arcybiskup - w odpowiedzi na apel Przewodniczącego KEP - zarządził na dzisiejszą niedzielę zbiórkę ofiar pieniężnych we wszystkich kościołach Archidiecezji Gdańskiej na rzecz poszkodowanych w tej tragedii. Ofiary można składać przy wyjściu z kościoła. Środki można także przekazywać na konto bankowe – informacja w gablocie i na stronie www parafii.
PKO BP o/ Warszawa 87 1020 1068 0000 1402 0096 8990, z dopiskiem: SYRIA.
Więcej informacji na stronie
www.pkwp.org

Wznowiliśmy katechezę sakramentalną dla dzieci komunijnych - spotkania we wtorek i czwartek o godz. 17.00.

Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania serdecznie zapraszamy na spotkanie w niedzielę 19 lutego, bezpośrednio po Mszy św. o 16.00, tj. około godz. 16.45.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 18.45 w sali na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

Rada duszpasterska odbędzie się w sobotę 25 lutego o godz. 9.30 w sali na plebanii. Już teraz serdecznie zapraszamy.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św wieczornej do 21.00.

7. Dzisiaj nasza
kolekta budowlana przeznaczona na parking przy kościele. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.

prasy katolickiej.

W mijającym tygodniu pożegnaliśmy śp. Edmunda Walkusz, zasłużonego dla parafii budowniczego i wieloletniego kościelnego. Dobry Jezu…

Nasze Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II rozpoczęło rekrutację na nowy rok szkolny 2023/2024. Przyjmujemy dzieci z roczników 2019, 2020, 2021.
Karty zgłoszeniowe można odebrać w placówce.
Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na
dni otwarte w naszym przedszkolu w dniach od 6 do 10 marca, w godz. 10.00 -12.00.
Na dzieci czeka dużo atrakcji, rodzice będą mieli okazję zapoznać się z kadrą pedagogiczną, z rozkładem dnia. W planie zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne, eksperymenty oraz teatrzyk w wykonaniu naszych podopiecznych. Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestniczenia.
Na zajęcia adaptacyjne nie trzeba się zapisywać, prosimy tylko o obuwie zmienne i punktualne przybycie.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, aby przekazywać 1,5% podatku na rzecz
Organizacji Pożytku Publicznego - również na naszą parafię św. Jadwigi Królowej w Bojanie. Numer KRS naszej parafii to 0000208974.

Wójt Gminy Szemud zaprasza na
I Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w tzw. ostatki, tj. 21 lutego o godz. 19.00 w nowym Centrum Samorządowym w Szemudzie. Wystąpi Orkiestra Dęta Gminy Szemud oraz Zespół "Koleczkowianie". Bezpłatne wejściówki można odbierać w urzędzie gminy w pokoju 5B do środy 15 lutego w godzinach pracy urzędu. Wstęp na koncert tylko za okazaniem wejściówki.