Ogłoszenia 13 października 2024 r.

1. Trwa październik. Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową: codziennie o 18.30. W sobotę po Mszy św. o 9.00. W niedziele o 8.00 modlitwę prowadzi Żywy Różaniec.
Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek i czwartek o godz. 17.00.

2. Zebranie
rodziców dzieci przygotowujących się do 1 Komunii św. połączone z poświęceniem różańca odbędzie się w niedzielę 20 października po Mszy św. o godz. 11.30.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 19.10 w Sali na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00. Grupa uwielbienia poprowadzi modlitwę od godz. 20.00.

5. Przeżywamy dzisiaj
Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia.”. Ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” - dla wsparcia zdolnej, ale ubogiej młodzieży można złożyć po Mszy św. przy wyjściu z kościoła.

6. W tym tygodniu
nie będzie spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Dotyczy to obu dni: poniedziałku i środy.

7. Pewna Rodzina z naszej parafii sfinansowała
podnóżki do klękania na stopniu komunijnym. W imieniu parafii serdecznie dziękujemy.

8. Nasza parafia będzie przeżywać przypadającą co kilka lat
wizytację ks. Biskupa w środę 23 października. Szczegóły podamy za tydzień.

9. Dzisiaj nasza
kolekta budowlana. Serdecznie dziękujemy w imieniu całej parafii za złożone ofiary.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej.

Autorski
recital - komediowy monodram w piosence "Los Masculinos" w wykonaniu Kuby Kornackiego i Anny Rocławskiej - Musiałczyk odbędzie się w dniu 24 listopada w Centrum Samorządowym w Szemudzie. Bilety w cenie 40 zł do nabycia hali sportowej w Szemudzie w godzinach pracy biura.

Wójt Gminy Szemud zaprasza na doroczny
Gminny Dzień Seniora, który odbędzie się 20 października w hali sportowej w Bojanie. Gwiazdą wieczoru będzie Francesco Napoli. Wstęp za okazaniem imiennych zaproszeń.

Parafia w Chwaszczynie organizuje pielgrzymkę autokarową z okazji Jubileuszu Młodych w Rzymie w terminie od 24 lipca do 6 sierpnia 2025 roku. Zapisy i spotkanie organizacyjne odbędą się 16 października o godz. 19.00 na plebani w Chwaszczynie, ul. Żeromskiego 1 (więcej informacji pod numerem telefonu: 508 788 133).