Ogłoszenia 14 maja 2023 r.

1. Dzieci po uroczystości 1 Komunii św. przeżywają Biały tydzień, uczestnicząc w codziennej Mszy świętej o godz. 18.00.

2. Dzieci
klas IV rocznicę I Komunii św. będą obchodzić w niedzielę 28 maja o godz. 11.30.

3. Nasza parafialna
piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w dniach 20 i 21 maja. W sobotę Msza święta o 5.30, następnie wyruszamy z Bojana około 6.00, natomiast z Wejherowa w niedzielę po Mszy 10.00 na Górkach, tj. Kalwarii Wejherowskiej. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci, szczególnie po 1 Komunii św.
Prosimy kolejne osoby o pomoc w niesieniu chorągwi, feretronu, tablicy, nagłośnienia.
W związku z pielgrzymką
w sobotę 20 maja nie będzie Mszy św. o 9.00.
Dzisiaj po Mszach świętych
można złożyć ofiarę na orkiestrę na pielgrzymkę.

Młodzież klas 8 szkoły podstawowej mieszkająca w Bojanie kontynuuje swoje przygotowania do bierzmowania. W miarę możliwości prosimy, aby uczniowie przyszli według porządku: klasa 8a w poniedziałek, 8c w środę i 8b w czwartek - a jeśli to niemożliwe – w dzień przeznaczony dla innej klasy. Wszystkie spotkania o godz. 19.30.

5. Święto
św. Andrzeja Boboli będziemy przeżywać w liturgii we wtorek 16 maja.

6. Z uwagi na obecną sytuację – jest tylko jeden kapłan – Msze święte wieczorne
od poniedziałku do piątku będą o godz. 18.00 i o 19.00 a w tę sobotę o 5.30 i 18.00.

7. Trwają nadal
zapisy do naszego Przedszkola im. Jana Pawła II. Telefon i strona internetowa – te informacje podajemy w gablocie ogłoszeniowej i na stronie www parafii. (tel. 780 606 706, www.bojanojp2.pl )

Zebranie Wiejskie z inicjatywy sołtysa odbędzie się 25 maja o godz.18.00, w siedzibie OSP w Bojanie. Dotyczy głównie sprawozdania finansowego za ubiegły rok oraz bieżących spraw mieszkańców. Prosimy o parkowanie aut na działce po drugiej stronie ulicy Wybickiego.

Dzisiaj nasza
kolekta budowlana. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.