Ogłoszenia 16 czerwca 2024 r.

1. Odpust parafialny przeżywaliśmy 8 czerwca. Dzięki licytacji i fantom zebraliśmy na rzecz parafii 3503 zł. Dziękujemy serdecznie zarówno sponsorom ofiarującym rzeczy i usługi jak i nabywającym.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego szkoły podstawowej odbędzie się w piątek 21 czerwca o godz. 10.00. Młodzież szkół średnich zapraszamy w czwartek na godz. 18.00. Uczniowie, nauczyciele, rodzice będą dziękować Bogu za kolejny rok pracy nad sobą, rozwijania talentów i nabywania wiedzy. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie młodych jako ognisko integracyjne odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 oraz w czwartek po Mszy św. wieczornej do 21.00. Grupa uwielbienia poprowadzi adorację od godz. 20.00.

5. Nabożeństwa
czerwcowe codziennie po Mszy świętej o 18.00, w soboty po Mszy św. o 9.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.

6. Tydzień temu zebraliśmy w ramach
kolekty budowlanej 5100 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie w imieniu całej parafii dziękujemy.

Festiwal dla Życia oraz Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się dzisiaj w Gdańsku.
Uczestnictwo w Marszu to okazja, aby dać publiczne świadectwo przywiązania do wartości: życia od poczęcia oraz rodziny. Marsz
rozpocznie się o godzinie 15:00 pod Kaplicą Królewską w Gdańsku. Festiwal zaś na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku od 16:00 do 21:30. Szczegóły na stronie internetowej diecezji gdańskiej.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

Wójt Gminy Szemud i Gminne Centrum Kultury zapraszają na
Przegląd Orkiestr i Zespołów Dętych – dzisiaj w Szemudzie. Początek - Msza św. w kościele o godz. 14.00, następnie przemarsz orkiestr do hali sportowej, gdzie do około 19:00 trwać będą koncerty poszczególnych zespołów. Wstęp wolny.

Zebranie wiejskie Sołectwa Bojano - odbędzie się 18 czerwca br. od godz.19.00 w szkole w Bojanie. Zebranie dotyczy głównie Inwestycji Światłowodowej, sprawozdania finansowego i bieżących spraw.

Sołtys Bojano wraz z OSP zapraszają na
Festyn Rodzinny: 21 czerwca od godz. 16.00 – będą liczne atrakcje, pyszne jedzenie, muzyka, piana, dmuchańce, zawody sportowe, zabawy. Szczegóły na stronie „Sołtys Bojano”.