Ogłoszenia 16 kwietnia 2023 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na godzinę Miłosierdzia Bożego - od 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Po przerwie
wznawiamy katechezę sakramentalną dla dzieci komunijnych we wtorek i czwartek o godz. 17.00.

Młodzież klas 8 szkoły podstawowej rozpocznie swoje przygotowania do bierzmowania w następnym tygodniu, tj. po niedzieli 23 kwietnia.

4. Spotkanie
rady duszpasterskiej odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godz. 9.30. Serdecznie członków rady zapraszamy.

5. Z uwagi na obecną sytuację – jest tylko jeden kapłan – w najbliższych tygodniach
Msze święte wieczorne w dni powszednie będą o godz. 18.00 i o 18.45 – odpowiednio przyjęta pierwsza i druga intencja a w sobotę rano o 8.00 i 9.00. W piątek pouczenie przed chrztem o 19.15.

6. Wójt Gminy Szemud oraz Stowarzyszenie Koinonia Jan Chrzciciel zapraszają serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy na
Festiwal Rodzin „ALLE… ŚWIĘTA”, dzisiaj o godzinie 16:00 na hali sportowej w Bojanie. Przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin, będzie też „Strefa dla Młodych”, a zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert znanego zespołu Małe TGD.

7. Trwają nadal
zapisy do naszego Przedszkola im. Jana Pawła II. Telefon i strona internetowa – te informacje podajemy w gablocie ogłoszeniowej i na stronie www parafii. (tel. 780 606 706, www.bojanojp2.pl )

8. Decyzją Metropolity Gdańskiego, dzisiaj przeprowadzana jest
zbiórka na rzecz odbudowy zniszczonego w wyniku pożaru domu Caritas w Krzywym Kole. Ofiary możemy złożyć przy wyjściu z kościoła.

9. Zbliża się akcja charytatywna
Pola Nadziei na Pomorzu, która obejmie ośrodki hospicyjne na Pomorzu. W niedzielę 23 kwietnia będzie można wesprzeć hospicja poprzez złożenie ofiary do puszek.