Ogłoszenia 18 lutego 2024 r.

1. Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach:
-
Droga krzyżowa w piątki: dla dzieci o 17.15. Dla dorosłych o 18.45. Będzie ona prowadzona przez kolejne grupy i wspólnoty naszej parafii. Już dzisiaj zapowiadamy także nocną drogę krzyżową w dniu 15 marca i drogę krzyżową ulicami Bojana - 22 marca.
-
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.45.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie przeżywać swoje rekolekcje w najbliższą sobotę i niedzielę. Msza święta w intencji tej młodzieży będzie w niedzielę o godzinie 10.00, na którą zapraszamy serdecznie rodziców – a po Mszy świętej na kawę na plebanię.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

5. Nasze
Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II rozpoczęło zapisy dzieci na nowy rok przedszkolny. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie www.bojanojp2.pl

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w parafii w Szemudzie w dniach 19 - 22 lutego. Początek spotkań o godzinie 19.00.

7. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, aby przekazywać
1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego - również na naszą parafię św. Jadwigi Królowej w Bojanie. Numer KRS naszej parafii: 0000208974.

8. W ostatnią niedzielę, w ramach
kolekty budowlanej, zebraliśmy 7300 zł, w tym 1000 zł indywidualnie. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

9. Przy wyjściu z kościoła można zabrać ze sobą
skarbonki wielkopostne. To prosty sposób na składanie jałmużny. Skarbonki można złożyć na rzecz potrzebujących w czasie Wielkiego Tygodnia.