Ogłoszenia 19 listopada 2023 r.

1. Spotkanie biblijne odbędzie się w środę o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

2. Zebranie
Rady duszpasterskiej odbędzie się w sobotę 25 listopada o godz. 9.30 na plebanii. Serdecznie zapraszamy członków Rady.

3. W tym tygodniu
nie będzie spotkań dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, środę i niedzielę 26 XI.

4. Zapraszamy
ministrantów i lektorów na zbiórkę formacyjną w sobotę, 25 listopada po Mszy św. o godzinie 9.00.

Zapraszamy młodzież od klasy 8 szkoły podstawowej i starszych na spotkanie – studium biblijne w poniedziałek 27 listopada o 19.00 w salce kościelnej. Prosimy o zabranie egzemplarzy Pisma św. lub instalacji odpowiedniej aplikacji na telefonie. Zaproszenie szczególnie skierowane jest do osób, które z różnych względów nie uczęszczają na lekcje religii w szkole średniej. Informacje znajdują się na plakacie. Ks. Marcin serdecznie zaprasza.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 oraz w czwartek po Mszy św. wieczornej do 21.00.

7. Za tydzień będziemy gościć
przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego. Będzie to okazja do wsparcia modlitwą i ofiarą osób przygotowujących się do kapłaństwa w naszej diecezji.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej.

9. W ostatnią niedzielę, w ramach
kolekty budowlanej, zebraliśmy 5900 zł. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

10. Parafia pw. św. Szymona i Judy Tadeusza
w Chwaszczynie organizuje kurs przedmałżeński dla narzeczonych, który odbędzie się od 27 listopada do 30 listopada 2023 r. Spotkania będą odbywały się w salce na plebani – ul. Żeromskiego 1. Początek spotkań o 19.00. Zapisy na miejscu.

Wójt Gminy Szemud zaprasza seniorów z terenu naszej gminy na
Inaugurację Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która to odbędzie się 23 listopada o godz. 16:00 w Centrum Samorządowym w Szemudzie. Zapraszamy wszystkich seniorów - zarówno tych, którzy już się zapisali, jak i tych którzy się jeszcze zastanawiają. Po Inauguracji uroczysty Koncert jak i słodka niespodzianka.