Ogłoszenia 20 czerwca 2021 r.

1. Ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających w kościele zostały zdecydowanie złagodzone.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do powrotu do uczestniczenia we Mszy św. w kościele.

2. Biskupi polscy
znieśli dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.

3. W niedzielę 27 czerwca będą jeszcze Msze święte o godz. 7.00 i 13.00, natomiast
od lipca powracamy do porządku czterech Mszy świętych niedzielnych, tj. o 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00.

4. W liturgii w czwartek uroczystość
Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Serdecznie zapraszamy na
spotkanie biblijne - w środę o godz. 19.00 na plebanii.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego szkoły podstawowej odbędzie się w piątek 25 czerwca o godz. 10.00. Młodzież szkół średnich zapraszamy w czwartek na godz. 18.00. Uczniowie, nauczyciele, rodzice będą dziękować Bogu za kolejny rok pracy nad sobą, rozwijania talentów i nabywania wiedzy. Serdecznie zapraszamy.

7. Niemal rok temu, tuż po ustaniu ograniczeń, odbyła się 1 Komunia św. dzieci. Zapraszamy na modlitwę dziękczynną -
rocznicę 1 Komunii świętej: w niedzielę 27 czerwca o godz. 11.30 – zarówno dzieci, które były przyjęte w czerwcu, jak i przyjęte po wakacjach. Okazja do spowiedzi – w sobotę od godz. 8.00 do 9.00.

8. Osoby, które chciałyby wesprzeć obywatelski projekt wzmacniający
ochronę życia poczętego, mogą złożyć swój podpis w zakrystii.

9. Nabożeństwo
czerwcowe sprawujemy codziennie po Mszy św. wieczornej, w soboty po Mszy św. o 9.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.

prasy katolickiej.