Ogłoszenia 20 października 2024 r.

1. Trwa październik. Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową: codziennie o 18.30. W sobotę po Mszy św. o 9.00. W niedziele o 8.00 modlitwę prowadzi Żywy Różaniec.
Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek i czwartek o godz. 17.00.

2. Nasza parafia będzie przeżywać
wizytację ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy w środę 23 października. Uroczysta Msza święta o godz. 18.00.
W tym dniu na
modlitwę różańcową zapraszamy na cmentarz o godz. 16.30, aby modlić się w intencji zmarłych. Nie będzie więc różańca o godz. 18.30.

3. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy dzieci na
BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - w czwartek 31 października w sali parafialnej w godzinach 18.00 do 20.00. Na Balu obowiązują przebrania ukazujące Świętych Patronów.
Wstęp wolny. Obowiązuje
obuwie zmienne. Zapewniamy muzykę i zabawę i miło spędzony czas. Prosimy osoby chętne do pomocy w zorganizowaniu Balu dla dzieci.

4. Z uwagi na czas odwiedzin grobów bliskich na początku listopada,
nie będzie spotkań przy kawie i cieście w pierwszą niedzielę listopada. Uprzejmie prosimy natomiast chętne osoby o przygotowanie ciast dla dzieci na ich zabawę w ostatnim dniu października.

5. Z kolei
młodzież – również w klimacie uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na spotkanie w czwartek 31 października o godz. 19.00 w sali na plebanii.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

7. W ostatnią niedzielę
zebraliśmy w ramach kolekty budowlanej 6550 zł. Serdecznie w imieniu całej parafii dziękujemy.

8. Listopad - to szczególny czas
pamięci o naszych drogich zmarłych. Przy wyjściu z kościoła można wziąć ze sobą kartki na wypominki. Prosimy, aby przy wypełnianiu zaznaczyć, czy mają być na miesiąc listopad czy też całoroczne, czyli comiesięczne Msze św. zbiorowe za zmarłych.