Ogłoszenia 20 września 2020 r.

1. I Komunia św. dzieci klas IV odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 września podczas Mszy świętej o 11.30. Osoby niezwiązane bezpośrednio z tą uroczystością prosimy, aby w miarę możliwości wybrać inne godziny Mszy świętych. Przypominamy o zakładaniu maseczek wewnątrz kościoła.
Spowiedź dzieci przed I Komunią św. będzie w sobotę 26 września o godz. 9.40, natomiast spowiedź rodziców w piątek w godzinach od 17.00 do 18.00.

2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

3. Młodzież klas pierwszych szkoły średniej przygotowująca się do bierzmowania rozpoczęła już swoje cotygodniowe spotkania. Do wyboru poniedziałki lub piątki o godz. 19.00 w kościele.

4. Siostra Karolana, betlejemitka, czyli pochodząca z naszej parafii Danuta Depmc, przyjmie profesję wieczystą 24 września: w samotności w domu zakonnym we Francji. Zapraszamy na Mszę świętą w jej intencji w środę o godz. 18.30.

5. W tym samym dniu o 18.30 Msza święta o zdrowie dla ks. Dominika i potrzebne łaski dla jego rodziny.

6. Spotkanie biblijne odbędzie się w następny wtorek - 29 września o godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Jest też nowy numer "Misyjnych Dróg".

Zmarła śp. Jadwiga Dargacz. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek - Msza święta o godzinie 15.30. Dobry Je a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!