Ogłoszenia 23 czerwca 2024 r.

1. W liturgii w poniedziałek będziemy przeżywać uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Natomiast uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – w sobotę - Msze święte w tym dniu o 9.00 i o 18.00. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek wyjątkowo od 17.00 do 17.30 oraz w czwartek po Mszy św. wieczornej do 21.00.

Spotkanie biblijne odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w sali na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania
prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

5. Organizatorzy
serdecznie dziękują wszystkim, którzy dołożyli swoją przysłowiową cegiełkę do niedzielnego Marszu dla życia i rodziny oraz Festiwalu dla życia, które odbyły się w Gdańsku. Wydarzenie zgromadziło ok. 20 tys. ludzi (marsz) + ok. 40 tys. "przewinęło" się przez część festiwalową - dane są uzgodnione ze statystykami policji. Najobszerniejsze relacje z wydarzenia można znaleźć w mediach społecznościowych oraz na stronach Gdańskiego Gościa Niedzielnego.