Ogłoszenia 4 lutego 2024 r.

1. W niedzielę 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 16.00 - po homilii chętnym osobom zostanie udzielony sakrament chorych.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

3. Nawiązując do słów ks. Arcybiskupa,
relikwie błogosławionej rodziny Ulmów odwiedzą wybrane kościoły w Gdyni, Wejherowie i w Gdańsku w dniach od 4 do 10 lutego. Dokładny program peregrynacji można znaleźć na stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń.

4. Nasze
Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II rozpoczęło zapisy dzieci na nowy rok przedszkolny. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie www.bojanojp2.pl

5. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, aby przekazywać
1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego - również na naszą parafię św. Jadwigi Królowej w Bojanie. Numer KRS naszej parafii: 0000208974

Serdecznie zapraszamy do sali na plebanii na
spotkanie przy kawie i cieście bezpośrednio po Mszy świętej. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ciasta.