Ogłoszenia 5 lutego 2023 r.

1. W sobotę 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 9.00 - po homilii chętnym osobom zostanie udzielony sakrament chorych.

Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na dzień skupienia w sobotę 11 lutego. Początek o godz. 16.00 w nowej auli. Natomiast młodzież wraz z rodzicami zapraszamy na uroczystą Mszę św. w niedzielę 12 lutego o godz. 10.00.

Wznawiamy katechezę sakramentalną dla dzieci komunijnych we wtorek i czwartek o godz. 17.00.

4. Kapłan odwiedzi
chorych z posługą sakramentalną w Dniu Chorych w sobotę 11.02 od godz. 11.00.

Za tydzień będzie nasza kolejna kolekta budowlana przeznaczona na parking przy kościele. Polecamy ją ofiarności wiernych.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św wieczornej do 21.00.

7. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

Nasze Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II rozpoczęło rekrutację na nowy rok szkolny 2023/2024. Przyjmujemy dzieci z roczników 2019, 2020, 2021.
Karty zgłoszeniowe można odebrać w placówce.
Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na
dni otwarte w naszym przedszkolu w dniach od 6 do 10 marca , w godz. 10.00-12.00.
Na dzieci czeka dużo atrakcji, rodzice będą mieli okazję zapoznać się z kadrą pedagogiczną, rozkładem dnia. W planie zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne, eksperymenty oraz teatrzyk w wykonaniu naszych podopiecznych. Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi.
Spotkania takie ułatwią Państwu podjąć decyzję o zapisie dziecka do naszego przedszkola są również jedną z form adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych.
Na zajęcia adaptacyjne nie trzeba się zapisywać, prosimy tylko o obuwie zmienne i punktualne przybycie.
Będzie nam miło Was gościć!!!

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, aby przekazywać
1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego - również na naszą parafię św. Jadwigi Królowej w Bojanie. Numer KRS naszej parafii to 0000208974.

Serdecznie zapraszamy do sali na plebanii na
spotkanie przy kawie i cieście bezpośrednio po Mszy świętej. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ciasta.