Ogłoszenia 5 marca 2023 r.

1. Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach:
Droga krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o 18.45.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.45.

Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 17.30 do 18.00 i w czwartek po Mszy św wieczornej do 21.00.

Nasze Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II rozpoczęło rekrutację na nowy rok przedszkolny. Przyjmujemy dzieci z roczników 2019, 2020, 2021.
Serdecznie
zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na dni otwarte w dniach od 6 do 10 marca, w godz. 10.00-12.00.

4. Dzisiaj, w 2 niedzielę Wielkiego Postu („Ad Gentes”)
ofiary składane przy wyjściu z kościoła przeznaczone są na wsparcie polskich misjonarzy.

5. Po kilkuletniej przerwie
wznawiamy w naszej parafii kurs Alfa. To próba spojrzenia na temat wiary na nowo i dyskusja z innymi o najważniejszych pytaniach dotyczących sensu życia. To okazja do zbudowania wartościowych relacji z innymi.
Kurs Alfa - to
seria 11 spotkań. Rozpocznie się w naszej parafii od 14 marca o godz. 19:00.
Zachęcamy do zapisywania się – osobiście
albo przez stronę internetową. Informacje podajemy na plakatach i na stronie internetowej parafii.
W razie pytań prosimy o kontakt:
alfa.bojano@gmail.com
telefon: 605 509 605 lub 530 198 465
5. Za tydzień będzie nasza kolejna kolekta budowlana przeznaczona na parking przy kościele. Polecamy ją ofiarności wiernych.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Misyjnych dróg”.

Zapraszamy na
konferencje dr. Jacka Pulikowskiego:
Rodziców i wychowawców: 12 marca br. o 15:00; mężczyzn na 13 marca br. o 17:00; Miejsce: Szkoły Salezjańskie, Al. Lipowa 117 w Kniewie.

Gmina Szemud współpracuje z Gminą
Smotrycz na Ukrainie, gdzie znajduje się miejsce rehabilitacji dla żołnierzy. Wójt Gminy zwraca się z prośbą do nas o podarowanie tabletów, laptopów, notebooków. Sprzęt może być używany lecz działający i kompletny. Zostanie przekazany rekonwalescentom, aby pomóc w oderwaniu ich myśli od wojny i w powrocie do zdrowia. Można go przynosić do hal sportowych w Szemudzie, Bojanie i Kielnie.

Sołtys Bojana zaprasza w imieniu własnym i prowadzących na
kontynuację pierwszego wykładu "Klucz do samego siebie" - już w formie warsztatu. Odbędzie się on 11 marca od godz.10.00-16.00 w Auli Jana Pawła II w Bojanie. Na plakacie umieszczono dane kontaktowe do zapisu, kolejne tematy i terminy.

Serdecznie zapraszamy do sali na plebanii na
spotkanie przy kawie i cieście bezpośrednio po Mszy świętej. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ciasta.