Ogłoszenia 5 września 2021 r.

1. Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w niedzielę, 12 września br. o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie. Transmisja z uroczystości będzie dostępna w TVP1.

Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w sobotę 25 września o godz. 13.00. W związku z tym wznawiamy spotkania młodzieży – od września już klas drugich szkoły średniej - aby przygotować się bezpośrednio do uroczystości. Zapraszamy na spotkania – do wyboru – od poniedziałku 6 września lub czwartku 9 września o godz. 19.00 w kościele.

Msza św. dożynkowa połączona z błogosławieństwem ziarna siewnego odbędzie się w niedzielę 12 września o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym oraz Sołtysa i radnych Bojana.

4. Spotkanie organizacyjne dla
rodziców dzieci klas III, które rozpoczną przygotowania do I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 12.09 po Mszy św. o 11.30.

Ministrantów i lektorów zapraszamy na Mszę świętą i powakacyjną zbiórkę w sobotę 11 września o 9.00.

6. Zapraszamy na kolejny
wykład ks. dr Jacka Nawrota - w najbliższy czwartek 9 września o godz. 19.30. Temat: „Życie na wyłączną własność Boga, czyli o kapłanie i siostrze zakonnej.”

prasy katolickiej. Jest nowy numer „Misyjnych Dróg”.

9. Rozpoczęły się
zapisy na dwuletni kurs Pisma Świętego w Szkole Biblijnej Archidiecezji Gdańskiej. Zajęcia będą odbywały się jeden raz w tygodniu w Gdyni lub w Gdańsku. Jest też możliwość zdalnego uczestnictwa w kursie. Szczegóły i zapisy na stronie www.szkolabiblijna.gda.pl

10. Zgodnie z wezwaniem ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Dzisiaj przeżywamy
„Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Ofiary przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców - można składać wychodząc z kościoła.

Rada Sołecka i Sołtys Wsi Bojano wraz z Rodziną Pani Dempc serdecznie zapraszają mieszkańców do aktywnej
zbiórki na rzecz leczenia Pani Bożeny Dempc. W niedzielę 12 września po każdej Mszy Św. będzie możliwość skosztowania ciast i kawy, a zbiórkę z ich sprzedaży przeznaczamy na leczenie naszej mieszkanki Bojana. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.