Ogłoszenia 7 czerwca 2020 r.

1. Od 30 maja w kościele zniesione są ograniczenia co do liczby osób. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do powrotu do uczestniczenia we Mszy św. w kościele.
Ks. Arcybiskup odwołał ogólną dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa w Mszy Świętej. Dlatego wierni są zobowiązani do uczestniczenia w Eucharystii w dni nakazane, o ile nie wykluczają tego ważne powody, np. względy zdrowotne.
W kościele nadal należy używać maseczek.

2. Msze święte dodatkowe w niedziele o godz. 7.00 i 13.00 będziemy odprawiać do dnia 14 czerwca włącznie, także w Boże Ciało. Obecnie, z uwagi na zniesienie ograniczeń liczby osób przebywających jednocześnie w świątyni, zawieszamy transmisje Mszy świętych z naszego kościoła.

3. Nasz odpust parafialny obchodzimy jutro 8 czerwca. Msze święte o godz. 9.00, 18.00 i 19.30. Kazania wygłosi ks. Tomasz Makowski.

4. W czwartek 11 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Tym razem, z uwagi na ograniczenia, nie będzie jednej dużej procesji. Natomiast po każdej Mszy świętej w tym dniu odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Prosimy tak parkować samochody, aby było przejście wokół kościoła. Msze św. tak jak w niedzielę. W oktawie Bożego Ciała procesja codziennie po Mszy św. wieczornej.

5. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca. Młodzież przygotowującą się do tego sakramentu zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19.00 w kościele. Należy mieć ze sobą maseczki.
Natomiast uczniów obecnych klas ósmych zapraszamy na spotkanie organizacyjne rozpoczynające przygotowania do bierzmowania - w środę 17 czerwca o godz. 19.00 w kościele .

6. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w sobotę, 13 czerwca. O 19.30 różaniec, następnie o 20.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. Zapraszamy.

7. Wznowiony zostaje "Wieczór uwielbienia". Najbliższy odbędzie się w poniedziałek 15 czerwca o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy.

8. Termin spełnienia obowiązku Komunii św. Wielkanocnej mocą dekretu ks. Arcybiskupa został przedłużony do 29 czerwca.

9. Nabożeństwo czerwcowe sprawujemy codziennie o godz. 17.45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30. Codzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 17.00 do 18.00.

10. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej. Jest też nowy numer "Misyjnych Dróg".